Кошик
515 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38(097) 0783604

Котли, бойлери, конвектори, комплектуючі і запчастинидо них, керамічні панелі та ін.

Компанія Віадрус та її знамениті котли Viadrus - історія бренду

Компанія Віадрус та її знамениті котли Viadrus - історія бренду

25.11.12

 

Компанія Viadrus існує від 1885-1890 року спочатку як металургійний комбінат /Богумин/ спершу установа почала виробляти литі чавунні радіатори. У 1920 р було розпочато серійне виробництво секцій для водогрійних котлів опалення. Так як витоки організації ідуть від металургійного комбінату – чавун високої якості є традицією компанії,її візитною карткою і гарантією якості виробів заводу Viadrus. Уже через 8 рокові компанія  починає самостійно повністю виготовляти котли Viadrus, які є її основним брендом і по яких її впізнають у багатьох країнах світу.

Незважаючи на важкість моменту у загальносвітовій історії – у післявоєнний період компанія Viadrus спромоглась на відкриття двох нових цехів – цех кольорових металів та сталеварний цех. Це дає їй нові можливості для випуску сучаснішого обладнання більшого спектру застосування і надалі залишає компанію в групі лідерів ринку.

У 2001 році відбувається ще одне оновлення технічної бази – встановлення лінії  німецько-японської фірми HWS SІNTO – що суттєво відбилося на якості чавунних котлів та швидкість виробництва, а також знову перенесла компанію на щабель вище у технологічному прогресі. Дана інвестиція швидко окупилась завдяки збільшенню обсягів виробництва – це дозволило покращити якість і не змінювати ціну на котли. Крім того традиційний сірий чавун високої якості і оригінальна конструкція теплообмінника забезпечують стійкість до корозії та відмінні показники нагріву. Чавун на котлах Віадрус має 20-літню гарантію!!!

Внутрішня будова багатосекційних котлів, як і все геніальне,  проста – секції з*єднані між собою за допомогою запресованих ніпелів і закріплені стяжними болтами, між самими секціями прокладені пластини з жерсті. Корпус вкритий теплоізоляцію, а верхній шар металевої обшивки ретельно пофарбований термостійкою нетоксичною фарбою. Котли під лаштовані до умов екологічних європейських норм - низький рівень змісту CО і NO в продуктах згорання, і має сертифікати відповідно до ІSO 9001 і ІSO 14001. Крім того котли сертифікувала Україна – вони мають дозвіл від Держнаглядохоронпраці.

Котли Viadrus що призначені для невеликих будинків, шкіл, готелів

Котли Viadrus Hercules

До перевіреного часу якістю додали вторинний теплообмінник, через який проходять продукти згорання перед випуском в димохід, таким чином віддаючи тепло,  яке в них залишається. Варто відзначити і такі переваги котла Віадрус Hercles як довговічність чавунного теплообмінника, на який завод виробник дає гарантію 5 років, а широкий діапозон потужності, простота монтажу і обслуговування вкупі з «всеїдністю» котла Viadrus (котел може працювати на чорному і кам'яному вугіллі, коксі і на дровах брикетах і т д) роблять його одним з найкращих варіантів для опалення на дровах.

Бестселер - котли Viadrus u …, виробляються на Чеському сталеливарному заводі. Відомому, ще при радянському союзі. По суті це модифікація модельного ряду котлів Hercules. Основне ноу-хау, яким володіють твердопаливні котли Viadrus u… - можливість підключення пальника з надувом і високоточний енергонезалежний тягорегулятор. Традиційний для Чеських твердопаливних котлів високоякісний чавун, дає підґрунтя для довговічності котла, гарантія виробника на теплообмінник цього котла - 5 років. За рахунок використання чавунних секцій теплообмінника, ці котли мають широкий діапазон потужностей. Простота в обслуговуванні твердопаливного котла Viadrus, простота його монтажу і надійність його елементів, зробили його дуже популярним в на теренах СНГ. Плюсом котла Віадрус 22, з технічної сторони, є можливість витримувати тиск до 6 бар, що дозволяє використовувати твердопаливні котли Viadrus разом з циркуляційними насосами, з температурою роботи до 85 градусів. Безсумнівна важлива якість, яким володіють твердопаливні котли Viadrus – «всеїдність» - в якості палива можуть бути використані дерево, кокс, чорний і кам'яне вугілля.

Компанія «Тепловичок» пропонує наступні товари виробника Viadrus - http://www.teplovychok.com.ua/index.php/products-mainmenu-64?page=shop.browse&category_id=75

 

 

 

 

 

 

Джерело: авторська стаття для "ТЕПЛОВИЧОК" Заяц М.М,

Інші статті
Контакти
 • Телефон:
  +380970783604, Олексій
  +380987125109, Олег
  +380951446122, Богдан
  +380676723590, Богдан
 • Контактна особа:
  Богдан
 • Адреса:
  Львів, Львівська область, Україна
 • Email:
  teplovychok@meta.ua