
ТЕН U-подібний для нагріву води 3.0кВт гайка М22 (Нержавійка)
271 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0964
ТЕН водяний U-подібний дуга з нержавіючої сталі Ø13,8 мм, 3,0 кВт, штуцер М22 (гайка оцинкована)
Водяний ТЕН U-подібної форми з нержавіючої сталі діаметром 13,8–13,9 мм та потужністю 3,0 кВт призначений для нагріву води у побутових та промислових водонагрівачах. Завдяки надійному штуцеру М22 і міжосьовій відстані 65 мм цей нагрівальний елемент забезпечує стабільну роботу та швидкий монтаж. Його часто шукають як ТЕН 3 кВт для води, U-подібний ТЕН нержавійка, ТЕН М22 для водонагрівача дистиляторного типу — ці пошукові формулювання відповідають його фактичним характеристикам.
Сфера застосування
U-подібні ТЕНи ідеально підходять для всіх нагрівачів, де потрібен контрольований та рівномірний нагрів води або інших рідин, сумісних із нержавіючою сталлю. Така форма та матеріал забезпечують довговічність навіть при постійному контакті з водою та технологічними рідинами, що широко застосовуються у різних побутових і промислових процесах, де важлива стійкість до температури та корозії.
Переваги конструкції
- Потужність 3,0 кВт — швидкий та ефективний нагрів води при мережі 220 В
- U-подібна форма (дуга) — оптимальний розподіл тепла у робочій зоні
- Штуцер М22 з оцинкованою гайкою — надійний монтаж та довговічність
- Контактна різьба М5 — стандартне електричне підключення
- Робоча зона 29 см ±5% — підходить для більшості водонагрівальних баків
- Міжосьова відстань 65 мм — стандарт для побутових та промислових ТЕНів
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Потужність | 3,0 кВт |
| Діаметр штуцера | 22 мм |
| Діаметр ТЕНа | 13,8–13,9 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Нагрівальне середовище | Вода |
| Різьба | М5 |
| Модель | Дуга |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Робоча зона | 29 см ±5% |
| Міжосьова відстань | 65 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Індивідуальна вакуумна |
Зверніть увагу: у продажу ТЕНи можуть називатися різними варіантами: ТЕН 3 кВт для води, U-подібний нержавіючий ТЕН, ТЕН М22 29 см. Для точного підбору орієнтуйтеся на діаметр, потужність і тип кріплення. Також конструкція ТЕНу підходить для нагріву рідин у різних технологічних установках (також популярний для саморобних конструкцій), де потрібен стійкий до температури і корозії нагрівальний елемент.
Оперативна відправка по всій Україні Новою Поштою.
Консультація при підборі запчастин — безкоштовна.
У Львові можливий самовивіз з роздрібних магазинів на ринку Торпедо.
Всі запчастини у наявності.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 271 ₴


