Кошик
550 відгуків
+38(097) 0783604

Котли, бойлери, конвектори, комплектуючі і запчастинидо них, керамічні панелі та ін.

Масляний радіатор – міні система опалення

Масляний радіатор – міні система опалення

18.11.12

 

Чому ми називаємо їх масляними радіаторами? Мабуть тому що ззовні вони схожі на звичайні радіатори центрального опалення. На цьому схожість закінчується, тому що дані радіатори є автономним джерелом тепла, достатньо просто включити його у електромережу.

Всередині герметичного корпусу такого приладу знаходиться мінеральне масло, що має високі теплопровідні властивості, дякуючи такому наповнювачу масляні батареї можуть служити тривалий термін, без перерв у своїй роботі, будучи при цьому економними як в питанні електроспоживання так і в питанні собівартості самого приладу. Масло підігрівається ТЕНом, потужність якого і оприділяє потужність нагрівального приладу. Температура регулюється вбудованим термостатом – що запобігає перегріву приладу.  Електрична частина надійно захищена корпусом з ізоляційного матеріалу, що дозволяє безпечно використовувати обігрівач у різних приміщеннях. Завдяки природній циркуляції тепле, нагріте радіатором повітря піднімається вгору, а холодне опускається вниз, де, в свою чергу нагрівається і т.д.

Як зробити вибір що до потужності масляного нагрівача? Існує доволі проста формула – 1кВт обігріває 10 м кВ площі за стандартної висоти приміщення до 3 м. Деякі радіатори мають можливість установки кількох порогів робочої потужності. Кількість ребер оприділяє площу нагрівальної поверхні, і відповідно збільшує ціну обігрівача.

Плюси

Отож ми вже можемо зробити висновок що масляні радіатори безпечні, економні і недорогі нагрівальні прилади, крім того досить безпечні при правильній експлуатації, безшумні, довговічні «трудяги», а також мобільні – легко переміщуються при потребі. Вони не спалюють кисню та майже не осушують повітря – оскільки більшість з них нагріваються максимум до 60 градусів. Багато масляних батарей мають додаткові можливості – як от вбудовані вентилятори , таймери, програма тори, зволожувачі повітря та інші.

Наш магазин пропонує наступні моделі обігрівачів -

http://www.teplovychok.com.ua/index.php/products-mainmenu-64?page=shop.browse&category_id=72

Варто зауважити що на даному приладі категорично заборонено сушити одяг і взагалі яким би то не було способом ізолювати їх корпус!!!

 

 

 

 

Контакти
 • Телефон:
  +380970783604, Олексій
  +380676723590, Богдан
  +380987125109, Олег
  +380951446122, Богдан
 • Контактна особа:
  Богдан
 • Адреса:
  Львів, Львівська область, Україна
 • Email:
  teplovychok@meta.ua